سورپرایز منصوریان برای استقلالی‌ها با ۲ خرید جدید

سورپرایز منصوریان برای استقلالی‌ها با ۲ خرید جدید

به نام خدا

سورپرایز منصوریان برای استقلالی‌ها با ۲ خرید جدید

– استقلالی ها در دوحه مذاکرات خود با دو گزینه ی منصوریان برای لیگ هفدهم را نهایی کردند

– به گزارش سایت ورزش ها، به نقل از  سرویس ورزشی جام نیـوز، استقلال با مقام دوم گروه یک لیگ قهرمانان آسیا مرحله ی گروهی را به پایان رساند تا به دیدار العین برود. سفر استقلالی ها به دوحه اما برای آنها بیش از صعود از مرحله ی گروهی دستاورد داشت و استقلالی ها در این سفر دو مذاکره ی مهم را پیش بردند که در روزهای آینده احتمالا نهایی خواهد شد.

– پژمان منتظری مدافع مورد نظر منصوریان برای لیگ هفدهم است که سرمربی استقلال بارها از علاقه ی خود به او صحبت کرده است. منتظری در روزهای گذشته مذاکراتی را با توفیقی در دوحه انجام داده و به توافقات اولیه با استقلالی ها دست پیدا کرده است تا فصل آینده را در جمع شاگردان منصوریان حضور داشته باشد.

– ناگفته نماند در حالی مسئولان استقلال با مدافع ملی پوش کشورمان توافق کرده اند که امروز در خبرها داشتیم منتظری برای تمدید قراردادش با الاهلی راضی شده است.

– همچنین میک مک درموت دیگر سوغاتی منصوریان از دوحه برای هواداران استقلال است. بدنساز پیشین تیم ملی فوتبال ایران فصل گذشته نیز مورد نظر منصوریان بود و حالا با استقلالی ها مذاکراتی را برای فصل آینده انجام داده تا استقلالی ها با یکی از بهترین بدنسازهای حاضر در فوتبال آسیا برای لیگ هفدهم به توافق برسند و بتوانند از اولین هفته ی لیگ با بهترین شرایط بدنی در مسابقات حاضر شوند.

– مک درموت و منتظری دو سوغات منصوریان از دوحه برای هواداران این تیم است که از همین حالا نگران لیگ هفدهم هستند.

Share this post

Comments (4)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *