دربی دوستانه به نفع زلزله زدگان

دربی دوستانه به نفع زلزله زدگان

– سرمربی آلمانی تیم استقلال تهران پس از دیدار با سرمربی تیم پرسپولیس از برگزاری دیداری دوستانه بین تیم استقلال و پرسپولیس به نفع زلزله زدگان کرمانشاه خبر داد.

– به گزارش سایت” ورزش ها ” به نقل از پارس نیوز، در مورخه ۹۶/۸/۲۸، در حاشیه تمرین تیم فوتبال استقلال تهران، دیداری  بین سرمربی استقلال با همتای پرسپولیس او پیش آمد.

– این مربیان دو تیم رقیب سنتی در زمین شماره دو با هم دیداری کوتاه داشتند که مسئله جالبی بین آنها مطرح شد، مسئله ای که امر خیری در پی دارد.

– وینفرد شفر  پس از این دیدار در صفحه رسمی خود خبر از برگزاری دیداری دوستانه با حضور بازیکنان دو تیم رقیب پایتخت به سود زلزله زدگان کرمانشاه داد.

– وی در ادامه افزود: همانطور که می دانید زمین تمرین ما این روزها با تیم های زیادی ازجمله پرسپولیس مشترک است. این موضوع اتفاق خوبی نیست اما باعث شد تا من فرصت داشته باشم تا با برانکو ایوانکوویچ صحبت کنم.

– سرمربی آلمانی استقلال در صفحه رسمی خود در  ادامه توضیح داد که ما درباره موضوع زلزله با یکدیگر صحبت کردیم و هر دو پذیرفتیم که استقلال و پرسپولیس می توانند و باید در کنار یکدیگر به این موضوع شاید با یک دیدار دوستانه میان گروهی از افراد معروف کمک کنند، ما حریف هستیم و حریف خواهیم ماند اما برای روبه رو شدن با این تراژدی ما باید در کنار یکدیگر باشیم تا بتوانیم کمک و همیاری انجام دهیم.ما باز هم یکدیگر را خواهیم دید و در هفته آینده درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد.

– شفر تصمیم دارد تا با همکاری برانکو یک بازی خیرخواهانه ای میان دو بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس و یک تیم منتخب دیگر برگزار کند تا عواید حاصل از فروش بلیط آنها آن در اختیار زلزله زدگان قرار بگیرد.

– اگر چه جامعه ورزشی و ورزشکاران جوانمرد کشورمان از همان اول، با همه توان خود در کنار ملت نوعدوست ایران به یاری زلزله زدگان شتافتند، ولی برگزاری مسابقات دوستانه ورزشی از جمله ورزش پر طرفدار فوتبال مخصوصا بین تیم های مطرح و رقیب می تواند باعث جمع آوری مبالغ قابل توجهی برای کمک به مردم زلزله زده غرب کشور گردد، و اگر فدراسیون های ورزشی برای برگزاری چنین دیدارهایی وارد عمل شوند شاید تاثیر بیشتری داشته باشد.

 

لینک مرتبط: اخبار ورزشی

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *