منوی برگه ها
منوی دسته ها

ارسال شده در تاریخ اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۶ در اخبار ورزشی, والیبال ساحلی | ۰ دیدگاه

برای نخستین بارتیم ملی والیبال ساحلی ایران سهمیه جهانی گرفت

برای نخستین بارتیم ملی والیبال ساحلی ایران سهمیه جهانی گرفت

به نام خدا

برای نخستین بارتیم ملی والیبال ساحلی ایران سهمیه جهانی گرفت

– تیم ملی والیبال ساحلی ایران برای نخستین بار سهمیه حضور در رقابت های جهانی به دست آورد.

– به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از محاسبه امتیازهای رقابت های والیبال ساحلی قاره کهن آسیا از جمله قهرمانی آسیا در تایلند و تور آزاد آسیا در دوحه قطر، چهار تیم از آسیا سهمیه حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان اتریش را به دست آوردند.

 

– بر این اساس تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) به همراه تیم‌های قطر، استرالیا و اندونزی از قاره کهن آسیا سهمیه رقابت‌های جهانی اتریش که مردادماه برگزار خواهد شد، به دست آوردند.


– سهمیه ساحلی ایران در رقابت های جهانی برای نخستین بار به دست می آید که این موفقیت نشان از روند رو به رشد والیبال ساحلی ایران دارد.


– تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران به زودی تمرینات آماده سازی خود را برای حضور شایسته در رقابت های قهرمانی آسیا آغاز خواهد کرد.

 

۰ دیدگاه

بازتاب های این مطلب

  1. نخستین دوره مینی والیبال ساحلی | ورزش ها - […] نخستین دوره مسابقات مینی والیبال ساحلی قهرمانی کشور از… […]
  2. تیم ملی والیبال ساحلی راهی مسکو شد | ورزش ها - […] گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تور جهانی سه ستاره مسکو از روز چهارشنبه دهم خردادماه آغا… و به مدت…
  3. حریفان جهانی والیبال ساحلی ایران | ورزش ها - […] ملی والیبال ساحلی ایران حریفان رقابت های قهرمانی جهان خود را شناخت. به گزارش […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *